Pasirinkite dekoratyvinę fanerą

- Feb 03, 2018-

Dekoratyvinis faneros dekoravimas šiandien šeimos kambario apdailai dažniausiai naudojamos dekoratyvinės medžiagos.

1, atpažįsta skirtumą tarp sintetinių faneruotos faneros faneros ir natūralios faneros: buvusi tekstūra iš esmės yra tiesi tekstūra,

Teksto struktūra yra normali; nors pastarasis yra natūralaus medžio modelis, natūralus tekstūros modelis yra gana didelis ir nereguliarus.


2, geras dekoratyvinis: dekoratyvinės plokštės išvaizda turi turėti geresnę grožio jausmą, materialią uniformą, aiškią spalvą, gražią medieną. Su lentos ir parketo tekstūra turėtų būti išdėstyta pagal tam tikrą įstatymą, panašų į medžio spalvą, skulptūrą ir briauną beveik lygiagrečiai.

3, paviršiuje neturėtų būti jokių akivaizdžių trūkumų: dekoratyvinės plokštės paviršiaus parinkimas turėtų būti lygus, be abrazyvų, kablys ženklų ir obliavimo ženklai; neturėtų būti gelio reiškinys (pvz., vietinis juodas, geltonas reiškinys); turėtų bandyti parinkti paviršių be įtrūkimų, įtrūkimų, dangtelio, dervos kapsulės ir dantenų kanalo; visos lauko natūralios pervynos turėtų būti kuo mažesnės, kad būtų išvengta smėlio nutekėjimo reiškinio sukelto šlifavimo per pagrindą.

4, klijų sluoksnio struktūra yra stabili, nėra atvirų plastikinių reiškinių: Pažymėtina, kad tarp faneros ir substrato paviršiaus vidinis pagrindo sluoksnis negali būti tarp būgno, stratifikacijos.

5, peiliuko bandymo klijavimo stipris: Šis metodas yra labiausiai intuityvus būdas išbandyti klijavimo stiprumą. Su aštriu plokščiu pjovimo disku palei klijų sluoksnį, jei klijų sluoksnis įtrūktų ir pažeistų medieną, o tai rodo, kad prasta jungtina.

6, pasirinkti formaldehido išmetimą iš mažo sluoksnio: pasirinkimas turėtų vengti sudirginti kvapo dekoratyvinės plokštės. Kadangi didesnis kvapas, o tai reiškia, kad kuo didesnis yra formaldehido kiekis, tuo rimtesnė tarša, tuo didesnė grėsmė.

7, pasirinkite aiškius produktų gamintojus: didžioji dalis aiškios gamyklos pavadinimo, svetainės, prekės ženklo, produktas yra patikimesnis.