Kaip skirtingi fanerų dizainai parodo stiliaus ir kokybės skirtumus

- Sep 21, 2019-

Kaip skirtingi fanerų dizainai parodo stiliaus ir kokybės skirtumus

Namų apdailoje fanera gali būti naudojama kaip sienų, medinių durų, baldų ir grindjuosčių paviršiaus medžiaga. Yra daugybė spalvų, taip pat spalvų ir rašto variantų. Koks faneras pasirinktas kartu su grūdo spalva, kuris lemia bendrą dekoravimo stilių ir laipsnį.

Skirtingiems dizaino stiliams reikia skirtingų fanerų.

Fanera sudaryta iš pagrindo ir dekoratyvinės plokštės. Pagrindinis paviršiaus dekoravimo tikslas yra pagražinti išvaizdą ir padidinti naudojimo vertę; apsaugoti dirbtinės plokštės paviršių, pagerinti dirbtinės plokštės tvirtumą, naudojimo ilgaamžiškumą ir taupyti medieną.

Faneros paviršiaus dekoravimo būdas yra labiau būdingas fanerai, tai yra, prie įvairių dirbtinių lentų pagrindo paviršiaus yra pritvirtinamos įvairios dekoratyvinės medžiagos, tokios kaip faneros fanera, kuri yra smulkiai supjaustyta į ploną fanerą, atspausdinta dekoratyvinė popieriaus fanera ir impregnuota sintetinė derva. popieriaus fanera ir tt. Dervos fanera vaizduojama melamino derva, kuri ant dirbtinės plokštės paviršiaus yra padengta impregnuotu popieriumi. Po karšto presavimo impregnuotas popierius priklijuojamas prie dirbtinės plokštės pagrindo, kad ant dirbtinės plokštės paviršiaus susidarytų kieta dervos plėvelė, ir susidaro sukietėjusi plėvelė. Paprastai turi gerą šilumą, atsparumą dilimui, cheminį atsparumą ir kitas savybes. Taip pat yra keletas atvejų, kai pagrindo paviršius yra padengtas nesočiąja poliesterio derva. Taip pat ant medienos skydo pagrindo galima klijuoti tekstilės gaminius, metalo lakštus, pluošto fanerą ir panašiai.

Skydo gamintojai taip pat daro viską, kad būtų naudojamos įvairios medžiagos ir nauji procesai, kad būtų sukurtos plokštės, labiau tinkančios moderniems namams tobulinti. Pavyzdžiui, praeityje buvo naudojama tik keletas rūšių mediena, tokia kaip raudonoji medetka ir pelenai. Dabar yra daugybė veislių kiekvienoje aukštos, vidutinės ir žemos klasės kategorijoje. Dėl to, kad vartotojai vertina aplinkos apsaugą, pastaruosius dvejus metus verslas ypatingą dėmesį skiria aplinkai nekenksmingų klijų naudojimui.

Kokie yra pagrindiniai lukšto kainos veiksniai? Skirtingų fanerų kainos labai skiriasi. Yra du pagrindiniai faktoriai, lemiantys faneros kainą. Vienas iš jų yra pagrindas, o kitas - fanera. Kuo retesnis fanera, tuo brangesnė fanera. Li Ziling teigė, kad pastaraisiais metais didelę reikšmę turėjo ir aplinkos veiksniai. Tomis pačiomis sąlygomis, kuo didesnė kaina, tuo didesnė kaina.

Fanera gali būti naudojama ant sienų, baldų ir kiniškų lubų. Skirtingi fanerai rodo skirtingą stilių. Šviesios spalvos, madingos ir šiek tiek tamsesnės, tokios kaip juodasis riešutas, atrodo stabiliai. Klevas yra lengvas, tiko yra prabangus, Sapele yra šiltas, vyšnios ir šalavijas yra elegantiškos ir yra populiaresnės tarp Foshano piliečių.

Be to, juodasis riešutas pastaraisiais metais taip pat yra populiarus skydelis. Juodasis riešutas yra glaustas ir sodrus juodasis, suteikiantis žmonėms iškilmingą ir atkaklią asmenybę. Visų pirma, jis naudojamas kartu su balta mediena, kad būtų sukurtas juodos ir baltos spalvos kontrastas, o tai suteikia vizualinį šokinėjimo pojūtį, paverčiant visus namus giliu ir negiliu deriniu, parodantį ryškų ritmą ir laiko pojūtį. Juodasis riešutas iš tikrųjų yra rusvai rudos spalvos, kartais su juodomis ar purpurinėmis juostelėmis. Jos mediena yra kieta, atspari smūgiams ir trinčiai, ją lengva išdžiovinti, mažiau deformuotis, lengviau sukonstruoti ir klijuoti. Xiong Jian teigė, kad juodasis riešutas buvo populiarus kelerius metus. Ne nepagrįstas.

Dekoratyvinės plokštės

Tai yra, dekoratyvinės faneros faneros fanera, taip pat žinoma kaip dekoratyvinė plokštė ir fanera, yra dekoratyvinis lapas, turintis vienpusį dekoratyvinį efektą, pagamintas iš faneros kaip pagrindinės medžiagos ir paviršiaus apdailos medžiagos, kuri yra klijuota.


Huzhou Tuobang Import and Export Co, Ltd

Adresas: ROOM305, Nr.13Statyba, Shanshuihuafu, Changxing Road, Huzhou, Zhejiang, Kinija

Tel .: + 86-572-2105696

Faksas: + 86-572-2105696

Kreipkitės: Irene Pan +8613757291262

El. Paštas: irenepan@dear-home.com