Kaip pasirinkti miegamojo sienų skydelį

- Jul 13, 2019-

Kaip pasirinkti miegamojo sienų skydelį

1, miegamojo apdaila, pasirinkti dažų apdailos miegamąjį, turite suprasti, dažai taip pat yra labai dažni dažai. Dangos paprastai gaminamos iš akrilo emulsijų, titano dioksido, pigmentų ir kitų priedų. Taip pat yra natūralių jūros kriauklių. Korpuso gaubtas natūraliai apdorojamas aukšto temperatūros kalcinavimu ir yra pagamintas iš nanomolekulinės polimerinės emulsijos ir organinio koloido. Dažų sienos yra labai patvarios.


2, prieinamas, gipso kartono apdailos miegamasis, taip pat yra labai ekologiškas. Šios dvi medžiagos dažniausiai susideda iš tapetų, dekoratyvinio dažymo, minkšto maišelio ir kitų medžiagų, apibūdinantys skirtingus miegamojo sienų stilius ir skirtingas gipso plokštės, medžio spalvas. Galima prisitaikyti prie įvairių dekoratyvinių stilių, kai gipso kartono kaina yra šiek tiek pigiau, o medienos fanera yra brangiausia, matoma Europos aukštos klasės apdailoje.


3, dažniau tapetų apdaila miegamasis, tai yra labiau prieinamos ir novatoriškos apdailos medžiagos, verta mūsų pasirinkimo, mes žinome, kad iš tiesų, tapetai turi įvairių spalvų ir modelių, yra įvairių medžiagų įvairovė, gali susitikti įvairių tipų savininkai Dekoratyvinio stiliaus poreikiai. Prieš tapdami tapetais, turite sukurti tapetų pagrindo plėvelę, tada jis yra patvaresnis. Norint padidinti meniškumą, ant tapetų taip pat galite pakabinti gražius dekoratyvinius paveikslus. Iš tiesų, dekoratyvinis dažymas yra paprastas ir įperkamas, taip pat labai gerai atrodo. Taip pat galite naudoti abstrakčią tapybą arba aliejaus tapybą.


Huzhou Tuobang importo ir eksporto Co, Ltd

Adresas: ROOM305, Nr.13Pastatai, Shanshuihuafu, Changxing Road, Huzhou, Zhejiang, China

Tel: + 86-572-2105696

Faksas: + 86-572-2105696

Kontaktas: Irene Pan +8613757291262

El. Paštas: irenepan@dear-home.com