Kaip įdiegti medinį sieninį skydą

- Mar 31, 2018-

Kaip įdiegti medinį sieninį skydą

Prieš statybą ant sienos buvo pagaminti preparatai, tokie kaip kulkų linija ir pagrindinis apdorojimas. Atsižvelgiant į sienų lygio aukščio brėžinių dydžio projektą, atsižvelgiant į medžio kilpų iškylančių tinklelių antrinio failo dydį. Aptvarkant paprastąsias medžiagas, sienų paviršius turi būti išlygintas, o ant sienų paviršiaus turi būti atliktas drėgmei atsparus procesas, o montavimo metu siena turi būti sausa. Tuo pačiu metu visa mediena yra ugnies gesinimas.

Antra, fono sienos kalno diegimas

Medinės sienų plokštės dažnai naudoja kilimėlį, atsižvelgiant į faktinę fono sieną arba ant sienos pritvirtintą medžio dragono skeleto nagų suskaidymą. Įrengę nagus, sureguliuokite nukrypimą ir reikalaujant, kad visas kingas būtų išlygintas siena, o keturi kampai turi būti ištiesę iki žemės. Po reguliavimo kiekvienas pagalvėlės blokas turi būti tvirtai pritvirtintas prie kalno.

Trečia, dekoratyvinės plokštės montavimo darbai

Baigę klijavimo įrengimą, fanera prikaliama prie kalio. Jei norite pasirinkti tokios pačios spalvos ir panašių grūdų modelių skydelį, reikia, kad ryšys nebūtų užkimštas, kad medinis raštas būtų natūraliai suderintas. Kai reikia nagus, vinis turi būti lygus. Atkreipkite dėmesį, kad nagų galvutės, kuri turi būti tvarkomos, reikia, kad visas faneros paviršius būtų lygus ir lygus.

Ketvirta, medienos sienos konstrukcijos taškai

Pastaba dėl medinės sienų plokštės kaip foninės sienos konstrukcijos yra tai, kad pagrindinis sienų paviršius turi būti apsaugotas nuo drėgmės, pvz., Vienodo sluoksnio linoleumo ar aliejumi atsparaus popieriaus klojimas. Medžiagos, tokios kaip medžio kalvis, fanera ir tt, turi būti atsparios ugniai. Naudokite ugniai atsparius dažus ant medžiagos tiek viduje, tiek išorėje, prieš dengdami du kartus. Tarpai tarp faneros plokščių taip pat turi būti užplombuoti stiklo klijais.

Huzhou Tuobang Import And Export Co, Ltd

Adresas: ROOM305, No.13Building, Shanshuihuafu, Changxing Road, Huzhou, Zhejiang, China

Tel: + 86-572-2105696

Faksas: + 86-572-2105696

Kontaktai: Joyce Zhu +8613665722400

El. Paštas: irenepan@zjhuakaiwood.com