Perdirbtos medienos eksploataciniai privalumai

- Jul 13, 2019-

Perdirbtos medienos eksploataciniai privalumai

Kaip svarbi sodo statybinė medžiaga, perdirbta mediena dabar yra vis plačiau naudojama. Jis turi puikų našumą, nesuderintą su kitomis medžiagomis, pvz., Atsinaujinančiomis, neužteršiančiomis ir energiją taupančiomis aplinkos koordinavimo funkcijomis. Plečiantis nacionalinei medienos pramonei ir kraštovaizdžio įvairovei, atsiranda įvairių rūšių medienos lauko sodo statybinės medžiagos, pvz., Antikorozinė mediena, raudonasis kedras, paviršinis karbonizuotas medis, giliai karbonizuotos medienos ir plastikinės medienos kompozitinės medžiagos. .

Medienos sodo statybinės medžiagos daugiausia suskirstytos į perdirbtą medieną, medienos konservantus, anglies dvideginio medžio ir plastikines medžio kompozicines medžiagas. Nuo dešimtojo dešimtmečio Kinijos regeneruota medienos technologija sparčiai plėtėsi, o sodo konstrukcijose labai plečiasi sodinimo medienos naudojimas. Perdirbta mediena yra plačiai naudojama sodo medienos lentose, paviljonuose, pakrantėse, gėlių tvorose, gėlių lovose, šiukšlių dėžėse, lauko balduose ir kituose vidaus ir lauko struktūriniuose projektuose. Dėl sveikatos ir aplinkos apsaugos, atsparumo smūgiams ir drėgmei, matmenų stabilumo ir kitų perdirbtos medienos savybių, sodo architektūroje taip pat vis labiau populiarėja. Dažnai tai atliekama į vidaus ir lauko sienų plokštes, kambario apdailą, interjero baldus, sodo gaminius, lauko medines duris ir langus.

Be to, perdirbta mediena turi puikų atsparumą korozijai ir palaipsniui skatinama; perdirbta mediena taip pat pasižymi tuo, kad efektyviai mažina išteklių vartojimą, gerina išteklių naudojimą, taupymą, perdirbimą ir perdirbimą, taip laikydamasi sumažinimo, pakartotinio naudojimo, žiedinės ekonomikos perdirbimo koncepcija turi teigiamą vaidmenį kuriant į saugą orientuotą pramonės struktūrą, \ t į išsaugojimą orientuotas augimo būdas, į saugojimą orientuotas vartojimo modelis ir darni visuomenė, pasiekianti tvarų vystymąsi. Šiuo metu dedamos pastangos skatinti pramonės restruktūrizavimą ir pertvarkyti ekonomikos plėtrą. Ji turi didelę praktinę reikšmę, todėl perdirbta mediena yra tipiškas žalios žemos anglies kiekis. Perdirbtos medienos pramonės plėtra atitinka mokslo plėtros koncepciją ir atitinka nacionalinę pramonės politiką. Tuo pat metu Nacionalinė plėtros ir reformų komisija, Pramonės ir informacinių technologijų ministerija, Finansų ministerija ir kitos ministerijos taip pat atkreipė dėmesį ir remia Kiniją. Perdirbtos medienos pramonės plėtra.

Perdirbta mediena yra geriausias pasirinkimas natūralios medienos patirčiai ir aplinkos apsaugai. Perdirbta mediena nepadarys žalos aplinkai ir žmogaus organizmui gamybos proceso metu, naudojimo ir naudojimo metu. Tuo pačiu metu, regeneruotos medienos terminio apdorojimo metu, yra pertvarkoma vandens absorbuojančios funkcinės grupės hemiceliuliozė, kad produktas pasižymėtų geresnėmis fizinėmis savybėmis, pvz., Be krekingo, be deformacijos ir pan. Tačiau ši medžiaga nerekomenduojama naudoti kaip laikymo elementas dėl priežasčių, tokių kaip stiprio sumažėjimas. Be to, negalima naudoti šios medžiagos aplinkoje, kuri tiesiogiai liečia vandenį ir dirvožemį.

Kalbant apie kainą, perdirbto medžio pranašumai yra ryškesni. Europa, Japonija ir kitos vietos uždraudė CCA medienos konservantus civiliniame sektoriuje, ir daroma išvada, kad ateityje Kinija taip pat gali uždrausti CCA medienos konservantus. Tačiau jos plantacijų statusas yra labai populiarus tarp naudotojų, o perdirbtų medienos medžiagų eksploatacija yra palyginti stabili.

Trumpai tariant, kai mes faktiškai naudojame medines statybines medžiagas, privalome laikytis prisitaikymo prie vietos sąlygų, atsižvelgiant į meninę, ekonominę ir aplinkos apsaugą, bet taip pat turime drąsos diegti naujoves ir būti sodu.


Huzhou Tuobang importo ir eksporto Co, Ltd

Adresas: ROOM305, Nr.13Pastatai, Shanshuihuafu, Changxing Road, Huzhou, Zhejiang, China

Tel: + 86-572-2105696

Faksas: + 86-572-2105696

Kontaktas: Irene Pan +8613757291262

El. Paštas: irenepan@dear-home.com