Kokios dekoratyvinės sienų plokštės?

- Jun 25, 2018-

Kokios dekoratyvinės sienų plokštės?

1, medžio masyvo lenta

Kaip rodo pavadinimas, medžio masyvo plokštės yra medinės plokštės, pagamintos iš nepažeistos medienos. Šios plokštės yra patvarios ir natūralios linijos, todėl jas geriausiai tinka apdailai. Tačiau dėl didelio šio tipo lapų kainos ir aukštų statybinių procesų reikalavimų dekoravimui nėra daug. Medienos masyvo plokštės paprastai klasifikuojamos pagal skydo fizinį pavadinimą ir nėra vienodos standartinės specifikacijos.

2, fanera

Klijuotinė fanera, taip pat žinoma kaip fanera, paprastai vadinama plonu pagrindine lenta. Jis gaminamas karštu paspaudimu tris ar daugiau sluoksnių vieno milimetro storio faneros arba lakštinio klijų. Tai dažniausiai naudojama rankų darbo baldų medžiaga. Fanera paprastai skirstoma į tris rūšių plokštes, 5 PCT plokštes, 9 PCT plokštes, 12 PCT plokštes, 15 PCT plokštes ir 18 PCT plokščių šešių rūšių specifikacijas (1 PCT yra 1 mm).

3, dekoratyvinis skydas

Dekoratyvinės plokštės, paprastai vadinamos plokštėmis. Tai fanera, kurios storis yra apie 0,2 mm, o vienpusis dekoratyvinis efektas - fanera. Tai yra ypatingas faneros, kurio storis - 3%, būdas. Dekoratyvinės plokštės šiuo metu yra pažangi apdailos medžiaga, kuri skiriasi nuo alyvos maišymo praktikos.

4, stalviršis

Stalviršis, paprastai vadinamas Daxinban eilutėje. "Daxin" lenta pagaminta iš dviejų faneruosių, presuota ir sujungta su medžiu. Didžiosios pagrindinės lentos kaina yra pigesnė už geros pagrindinės lentos kainą. Jo vertikali kryptis (pasižyminti šerdies medžiaga) turi silpną lenkimo stiprumo gniuždymą, tačiau jos skersinė lenkimo jėga yra didelė.

5, MDF

MDF, taip pat žinomas kaip drožlių plokštės. Dirbtinė lakštinė karbamido formaldehido derva arba kiti tinkami klijai, pagaminti iš medžio pluošto ar kitų augalų pluoštų, klasifikuojami į didelio tankio lentą, vidutinio tankio lentą ir mažo tankio lentą, atsižvelgiant į jo tankį. MDF taip pat lengva pertvarkyti dėl švelnumo ir atsparumo smūgiams.

Huzhou Tuobang Import And Export Co, Ltd

Adresas: ROOM305, No.13Building, Shanshuihuafu, Changxing Road, Huzhou, Zhejiang, China

Tel: + 86-572-2105696

Faksas: + 86-572-2105696

Kontaktai: Joyce Zhu +8613665722400

El. Paštas: irenepan@zjhuakaiwood.com