Koks skirtumas tarp medinių sienų plokščių ir medžio plokštės?

- Jun 25, 2018-

Koks skirtumas tarp medinių sienų plokščių ir medžio plokštės?

Dėl savo unikalių savybių medis vis dar patenka į žmonių pageidavimus, ypač esant tiesioginiam sąlyčiui su žmonėmis, nepaisant iš esmės prasto matmenų stabilumo, prasto atsparumo korozijai ir degumo. Kosmoso srityje, pavyzdžiui, durys ir langai bei baldai, medienos gaminiai dažnai yra pirmasis pasirinkimas žmonėms. Ekologiškos medienos sienų plokštės apibrėžia gaminio medžiagas kaip medieną, todėl ekologiškų medienos plokščių savybes, palyginti su kietmedžio mediena, galima vertinti savarankiškai.

1, tekstūra

Dabartinė ekologinė medinė sieninė plokštė yra mazgas be medžio, kuris yra vienas iš didžiausių medžio masyvų, o medžio masyvo tekstūra nėra stora. Medžio grūdis iš esmės išilgai tiesios linijos ir turi mažiau modelių. Medžio masyvo tekstūrą sudėtingiau pasiekti ekologinės medienos sienų plokštėje, skirtingai nei kietos medienos su išlenktomis medinėmis struktūromis, nes yra daug medžio žiedų, ekologiškų medinių sienų plokščių be medžio žiedų, todėl aišku, kad medienos grūdų palyginimas mažesnis, medienos granulių struktūra yra labiau neapibrėžtas, ekologiškas medienos grūdų medienos grūdelis labiau tarsi išsibarsčiusios vietos. Tai nėra tokia aiški kaip medžio masyvas. Medienos tekstūra yra keičiama, nereguliari ir išsiskleidžia. Ekologinės medienos sienų plokštės tekstūra yra laipsniškas, madingas, lėtas ir ritminis. Pokytis nėra toks geras kaip medžio masyvas.

2, spalva

Šiandien ekologinės medienos sienų plokštės sureguliuoja spalvą su spalviniu pagrindiniu maišeliu, todėl pagrindinė plokštės spalva gali būti nuo šviesos iki tamsos. Pagrindinės medžio masyvo spalvos daug nepasikeitė ekologiškoms medienos sienų plokštėms . Ekologiškos medienos sienų plokštės jau yra labai arti masinės medienos spalvos. Atsižvelgiant į plastiko sudėtį, ekologinės medienos sienų plokštės paviršius turi matinį glotnų skaidrų sluoksnį, kuris skiriasi nuo medžio masyvo. Atsižvelgiant į spalvų atsparumą, medžio masyvo spalva palaipsniui gilės, o po saulės ir lietaus jis praranda pradinį blizgesį. Paprastai medžio masyvo plokštės spalva tampa nuobodu.

3, struktūra

Medžio masyvo struktūra yra pluoštinė, todėl jo stipris yra gana aukštas, kietas ir trapus. Ekologinė medienos sieninė plokštė yra savaime putojantis produktas, jo struktūra ir medžio masyvas labai skiriasi. Interjeras yra granuliuoti medžio milteliai ir lizdinės plokštelės. Todėl ekologiškos medienos sienų plokštės yra minkštos ir kietos. Todėl ekologiškų medinių sienų plokščių mechaninės savybės yra labai stiprios ir gali būti užlenktos į išlenktus paviršius, tačiau tuo pat metu jie negali būti naudojami struktūriniuose regionuose, pvz., Sijoms, kolonoms, tiltuose ir kt., Kurie vis dar yra streso. Dabartines technologijas sunku išspręsti.

4, palieskite

Kai paliesta, mediena yra šiurkšta ir paviršius nėra lygus. Įgaubti ir išgaubti paviršiai pasikeis su medžio grūdų spalva. Ekologiškos medienos sienų plokštės yra sklandesnės nei medžio masyvo plokštės, jos yra lygios, be pūlingo pojūčio ir tiesiog paspaudžia ant medžio grūdų, kad sukurtų nelygus jaustis, kuris jaučiasi labiau panašus į plastiką.

5, pasirodymas

Medžio masyvo produktai paprastai yra lengvai deformuoti, įtrūkę, įmirkyti, jautrūs kirminams ir kitoms mirtinoms silpnybėms, o neapdorota mediena bus puvimo lauke, todėl medienos masė yra trumpesnė, dažai paprastai naudojami naudojimo metu, o lauko oro atsparumas yra prastas. Ekologiškos medienos sienų plokštės nereikalauja dažymo ir nėra akivaizdžių trūkumų. Jie taip pat tinka naudoti patalpose ir lauke. Jie taip pat yra atsparūs vandeniui, antipirenai, atsparūs korozijai, nuo senėjimo, perdirbami ir termitai atsparūs. Jie yra medžio masyvo. Ne

6, apdorojimo funkcijos

Ekologiškos medienos sienų plokštės ir medžio masyvas gali būti prikaltas, obliavimas, pjūvis. Dėl ekologiškų medinių sienų plokščių standartizuoto profilio gamybos, antriniai apdirbimo ir surinkimo būdai yra patogesni nei medžio masyvo ir yra standartiniai gaminiai. Neapdoroti produktai yra naudojami, o kietojo medžio apdirbimas paprastai gaminamas rankomis. Dėl mašinų ir formų įtakos ekologinėms medienos sienų plokštėms didžiausias tūris yra ribotas ir mažesnis nei medžio masyvo. Be to, ekologiškos medienos sienų plokštės gali būti tik lazeriu išgraviruojamos, ne iškirptos kaip masyvo medžio įrankiai, bet ir ekologinio medžio sienos. Lentos išvaizda pasikeis, o vidinėje medienoje nėra labai daug medienos, o tai labai skiriasi nuo medžio. Kadangi medžio masyvas reikalauja daug darbo, ekologiškos medienos sienų plokštės gali tiesiogiai suvirinti profilius ir sunaudoti mažiau darbo. Statybos procese masyvo medienos praradimas yra didesnis už ekologiškų medinių sienų plokščių praradimą.

7, tankis

Ekologinės plokštės tankį galima kontroliuoti putų tempu, todėl jo tankis gali būti lengvesnis nei medžio masyvas ir gali būti sunkesnis nei medžio masyvas. Dens

Huzhou Tuobang Import And Export Co, Ltd

Adresas: ROOM305, No.13Building, Shanshuihuafu, Changxing Road, Huzhou, Zhejiang, China

Tel: + 86-572-2105696

Faksas: + 86-572-2105696

Kontaktai: Joyce Zhu +8613665722400

El. Paštas: irenepan@zjhuakaiwood.com