Koks yra mokslinis Kanados pavadinimas SPF (eglė-pušis)

- Mar 18, 2019-

Koks yra mokslinis Kanados pavadinimas SPF (eglė-pušis)


„Peel“ ir „Stick Quickwood“ plokštės yra pagamintos iš Kanados SPF (eglės - pušies - eglės). SPF yra labai dažnas medienos verslo pavadinimas. Jei einate į medienos pardavėją iš Šiaurės Amercia medienos ir paprašykite SPF, daugeliu atvejų jis žino, ką nurodo SPF.


Tačiau SPF nėra mokslinis medienos pavadinimas. Vieną kartą atsitiko, kad vienas JAV klientas naudojo SPF kaip mokslinį pavadinimą muitinės formalumams, bet muitinė atsisakė. Tai taip pat atsitiko, kai aš ieškojau kai kurių SPF medienos prekiautojų su FSC Kinijoje, kad SPF būtų įrašyta į skiltį „Mokslinis medienos pavadinimas“, o ne rezultatai.


Taigi, noriu atsakyti į „Google“ ir „Wikipedia“. Kas yra mokslinis SPF pavadinimas?


Wikipedia sako:

Eglės, pušies ir eglės rūšys, vadinamos eglės, pušies ir eglės rūšimis, yra panašių savybių turintys Kanados minkštmedžiai, sugrupuoti dėl panašių fizinių ir mechaninių savybių. SPF naudojamas matmenų pjaustymui namo statybai ir skydams, taip pat inžinerijos būdu gaminamiems medienos produktams, pvz., Fanerai, orientuotos pluošto plokštės, laminuotos medienos, klijuotos laminuotos medienos ir skersinės laminuotos medienos gamybai. SPF mediena turi vidutinio stiprumo, lengvai dirbo, dažus lengvai užima ir gerai laiko nagus. Jie yra baltos arba šviesiai geltonos spalvos. Yra dviejų rūšių SPF miškai:

Rytų Kanada (Saskačevanas ir rytai), kurią sudaro mediena iš raudonos eglės, juodos eglės, pušies pušies ir balzamo eglės.

Vakarų Kanada (Britų Kolumbija ir Alberta), kurią sudaro mediena iš baltos eglės, Engelmann eglės, lodgepole pušies ir Alpių eglės.

Didžiosios Britanijos Kolumbijos pušynai, ypač interjere, šiuo metu kenčia nuo didelio kalnų pušies vabalų užkrėtimo.


Kol SPF yra bendras miško grupės pavadinimas: raudona eglė, juoda eglė, pušies pušis, balzamas eglė ... Taigi, tai suteikia mums kitą būdą suprasti SPF mokslinį pavadinimą: kiekvieno mokslinio pavadinimo nurodyta mediena:

raudona eglė „Picea rubens“

juoda eglė „Picea mariana“

„Jack Pine“ Pinus banksiana)

balzamas eglė „Abies balsamea“

balta eglė Picea glauca , Picea engelmannii , Picea pungens)

Alpių eglė „Abies lasiocarpa“

Engelmann eglė (Picea engelmannii)

pušis g Pinus contorta)

Alpių eglė „Abies lasiocarpa“