Statybiniai metodai ir medžiagos, skirtos sienų plokštėms

- Mar 08, 2018-

"Tuobang" kompanijos gamintojas gamina sienų plokštes, kurios dažnai naudojamos dekoravimui, bet jų statybos metodai ir medžiaga, kuri naudojama, yra tai, kiek žmonės supranta?

Pirma, tarp sienos ir pagrindo plokštės reikia drėgmei nepralaidžios membranos sluoksnio, kad būtų galima išvengti drėgmės, o vėliau dekoruoti dekoratyvine plokšte. Antra, norint rinkti kraštus, reikia naudoti keletą paprastų medžio linijų, o šios medinės linijos turi dekoratyvinius efektus, kad poveikis būtų geresnis. Svarbiausia yra padaryti drėgmę, siekiant pratęsti jo tarnavimo laiką. Kitas yra sienų plokštės yra puošmenos lentos su mediena, kaip bazinė medžiaga, gali būti naudojama pakeisti sienos plyteles, tapetai ir tt medžiagos, naudoti, kai jis yra lengvas ir patogus, taip pat labai saugus.

Jo puošmenos efektas taip pat yra gana geras, dažnai žmonės taip pat pritaikyti jį tam tikrai prabangiam šeimos papuošimui. Yra įvairių modelių modeliai, todėl medžio masyvo plokštė yra viena iš populiariausių apdailos medžiagų.