Kaip montuoti medines sienų plokštes

- May 23, 2020-

Kaip sumontuoti medines sienų plokštes

Medinė sienų plokštėyra geras sienų plokščių dekoravimo būdas, kurį mėgsta daugelis žmonių, o jei norite nusipirkti medinę sienų plokštę, labai svarbus yra pagrįstas montavimas, kuris lemia kai kuriuos dekoratyvinius medinių sienų plokščių efektus, tokius mažus Redaktorius pristatys kai kurie medinės sienos plokštės montavimo būdai, skirti visiems „GG“ {39; nuorodos ir supratimas, kad būtų lengviau montuotimedinė sienų plokštėateityje.


Produktą galima montuoti horizontaliai, vertikaliai arba įstrižai pagal asmeninius pageidavimus, tačiau mes paprastai rekomenduojame montuoti vertikaliai, nes šviesa, patenkanti į kambarį iš lango išorės, yra horizontali, tamsus ir tamsus vertikalios instaliacijos paviršius bus akivaizdesnis ir pajėgesni Trimatis efektas yra akivaizdus, ​​o vertikali instaliacija gali sumažinti dulkių kaupimąsi ir palengvinti valymą.

Visi šios serijos produktai naudoja lizdų dizainą, o tos pačios serijos skirtingų veislių gaminių lizdai yra universalaus dizaino, tai yra, skirtingų stilių gaminiai gali būti montuojami ir naudojami tarpusavyje, suteikiant dizaineriams daugiau vaizduotės personalizuotas dizainas. . Kadangi tai yra lizdo tipo dizainas, montavimo metu jums reikia tik įkišti adatą į lizdą, o po to įkišti, jūs galite uždengti nagų skylutes ir pašalinti užpildymo veiksmus.

Be to, perdirbimo būdas yra toks pat kaip ir medžio masyvo. Jį galima pjauti, prikalti ir obliuoti. Jo nereikia dažyti, ir jis yra paruoštas įdiegti. Paprastai medžio apdirbėjai gali lengvai, greitai ir lengvai įdiegti. Pažįstamas darbuotojas gali įrengti šimtus kvadratinių metrų per dieną.

Jei siena nėra lygi, pagrindo įrengimo būdui galite naudoti fanerą, atplaišas ir medinį kilį. Skaldos storis paprastai apskaičiuojamas pagal montavimo vietos dydį. Fanera rinkoje paprastai būna 5%, 9%, 12% Palaukite, kuo didesnis plotas, tuo storesnės faneros reikia. Paprastai rekomenduojama naudoti daugiau nei 9%. Pirmiausia įdiekite fanerą, tada išmatuokite dekoratyvinės lentos vietą, ant sienos padėkite žalios spalvos ekologišką medieną ir tada pakreipkite ją prie vyro burnos. Norėdami jį pritvirtinti nagais, paprastai reikia prikalti nagus kas 30 cm. Įdėję vieną gabalą, įdėkite kitą. Tas pats metodas naudojamas tol, kol nebus baigtas diegimas.