Kietosios medienos sienų plokštės

- Jun 25, 2018-

Kokie yra medžio plokštės tipai ir privalumai?

1. Grynos masyvo medienos sienų plokštės yra horizontalios ir vertikalios šoninės, šerdies (pilvo) plokštės ir visos medinės dalys (išskyrus padėklus ir papuošalus), pagamintos iš medienos pjautinės medienos arba iš masyvo medžio plokštės.


2. Kietosios medienos kompozicinė sieninė plokštė nurodo horizontalias ir vertikalias puses, o rėmo dalyje naudojamos medienos plokštės arba pjautinė mediena, o pagrindinė (pilvo) plokštė naudojama kaip pagrindinė medžiaga dirbtinės plokštės.


3, medžio masyvo kompozicinė sieninė plokštė, reiškia vertikalią ir vertikalią šoninę ir pilvinę (šerdinę) plokštę, kuri naudoja dirbtinę medieną, paviršius yra pritvirtintas prie masyvios medienos arba tiesiogiai dažomas.


Tvirtos medienos plokščių privalumai


1. Sveikata ir aplinkos apsauga: kietosios medienos sienų plokščių pagrindas yra gamtinių grynų medinių juostelių, be odų ir sumuštinių, todėl pagamintas produktas turi mažiau klijų ir yra bekvapiai. Jei kambarys yra visiškai renovuotas, nebus dažymo proceso, kuris išspręs ilgai trunkančio apdailos ir ilgalaikio dažymo kvapo problemą.


2. Apsauga nuo ultravioletinių spindulių ir spinduliuotės. Ligninas, vienas iš pagrindinių cheminių komponentų iš medžio masyvo iš medžio masyvo plokštės, stipriai absorbuoja ultravioletinius spindulius, o medienos paviršiaus struktūros nelygumas gali šviesa išsklaidyta ir sumažina akių nuovargį ir žalą.


3, atvėsti žiemą ir atvėsti vasarą: šaligatvis medis yra prastas dirigentas. Kambarys su apkaustais bus kietas žiemą ir vėsus vasarą, o mediena pati gali reguliuoti oro drėgmę kambaryje.


4. Geras garsą izoliuojantis poveikis: sienų plokštės garso izoliacija yra 29 dekabetai, o tai atitinka daugumos kietų sienų garso izoliaciją, pvz., Vandens garsas vonios kambario voniose gali gerai skambėti. Difuzinis atspindys, kurį sukelia sieninė plokštė, efektyviai apsaugo sunkiojo boso poveikį ir pati medžiaga sugeria blogą garso bangų garsą, todėl erdvėje yra trijų lygių triukšmo mažinimo funkcija, kuri žymiai pagerina miegą, kuris užima vieną - trečia gyvenimo trukmė. kokybė.


5, oro kondicionavimas: žaliavos kietumas vidutinio sunkumo, vidutinė liesties temperatūra, mediena reguliuoja drėgmę ore per savo kvėpavimą, palengvina jūsų kūno nuovargį.


6, dilimas, atsparumas smūgiams: sienų plokštės turi didesnį atsparumą gniuždymui ir lenkimo jėgą, yra latekso dažų produktų atnaujinimas. Jei šeima labiau tinka vaikams, dėvėkite pasipriešinimą, atsparumo pažeidimams žymiai geresnę už dažnus dažus ir tapetus.


7, aukštos kokybės, klasė: medžio masyvo sienų danga formos ir įvairios, kad siena daugiau trimatis, lengvai priežiūra, gamtos aplinkos apsauga, graži atmosfera, yra aukštos kokybės interjero dizaino pasirinkimas.


Huzhou Tuobang Import And Export Co, Ltd

Adresas: ROOM305, No.13Building, Shanshuihuafu, Changxing Road, Huzhou, Zhejiang, China

Tel: + 86-572-2105696

Faksas: + 86-572-2105696

Kontaktai: Joyce Zhu +8613665722400

El. Paštas: irenepan@zjhuakaiwood.com