Įdiegta kietosios medienos sienų panelės pranašumai

- Mar 08, 2018-

"Tuobang" kompanijos masyvo medienos skydo gamintojas leidžia žmonėms, ypač daugelis vartotojų, nori naudoti šią plokštelę, daugiausia dėl to, kad naudoja savo stipriąsias puses, būdingas mažas sudėtis iki šiol ir jūs šiek tiek kalbate.

Pirmoji medžio masyvo sienelė gali užkirsti kelią ultravioletinių spindulių, spinduliavimo, sumažinti akių nuovargį ir žalą. Antrasis gali sumažinti triukšmą, skatinti miego kokybę, o mediena yra prasta laidininko plokštė, sienos plokštė kambaryje bus šilta žiemą ir vėsa vasarą, ir todėl, kad pačios patalpos oro drėgnis gali pakilti prisitaikyti ir atsparumas dilimui , atsparumas smūgiams, sveikos aplinkos apsaugos savybės.

Be to, "Tuobang" kompanijos gamintojas tokios plokštės, natūralios medinės konstrukcijos, reguliuoja drėgmę ore, kai vandens slėgis garuose yra didesnis už medienos vandens garų slėgį, medienos sorbcijos drėgmę iš oro, drėgmės sugėrimą. Vietoj to, tai desorbcija. Mediena reguliuoja drėgmę ore per savo kvėpavimą. Suteikite nuorodą į kūno nuovargį.