Kokie yra sienų plokščių tipai?

- Mar 08, 2018-

1. Mediena

Kaip rodo pavadinimas, medžio masyvo medis yra pagamintas iš medžio. Šios plokštės yra patvarios, tekstūra yra natūrali, tai yra apdailos pasirinkimas. Bet kadangi tokio tipo lentos medžiagos kaina yra didelė, o statybos laivai yra aukšti, naudojimas dekoravimui nėra daug. Kietosios lentos paprastai klasifikuojamos pagal medžiagos pavadinimą lentos, nėra vieningos standartinės specifikacijos.

2, fanera

Fanera, taip pat žinoma kaip fanera, eilėje, paprastai vadinama plonu pagrindine lenta. Viengysliai arba laminuoti lakštai, kurių storis yra trys ar daugiau sluoksnių. Tai dažniausiai naudojama medžiaga baldams gaminti rankomis. Pluoštas paprastai padalinamas į 3 mm, 5 mm, 9 mm, 12 mm, 15 mm ir 18 mm 6 specifikacijas (1 mm yra 1 mm).

3. Dekoratyvinis skydas

Dekoratyvinės plokštės, paprastai vadinamos plokštėmis. Kietą medieną reikia išpjauti iki 0,2 mm storio plonos medinės odos storio, o pagrindo medžiaga - per klijų procesą, kad dekoratyvinė plokštė būtų vienpusė apdailos priemonė. Tai ypatingas skutimo būdas, storis 3 mm. Apdailos plokštė yra išplėstinė apdailos medžiaga, kuri skiriasi nuo mišrios alyvos.

4. Stalių lentos

Stalių lentos, dažniausiai vadinamos "big board" lenta. Didelė korpuso plokštė pagaminta iš dviejų dalių iš vienos plokštės, kurios jungiasi kartu. Didelė pagrindinė lenta yra pigesnė už plokščią plokštę, o jos vertikali (pagrindinės medžiagos kryptimi) prastos lenkimo jėgai, tačiau skersinė lenkimo jėga yra didelė.

5. Medžio drobė.

Medžio drožlių plokštė pagaminta iš medžio atliekų kaip pagrindinė žaliavinė medžiaga, išpilstyta klijais, o priedas presuojamas į ploną lapą. Pagal presavimo metodą, jis gali būti padalintas į ekstruduotą drožlių plokštę ir obliavimo būdą. Pagrindinis tokių plokščių privalumas yra tai, kad jie yra labai pigūs. Jo trūkumai taip pat akivaizdūs: intensyvumas yra labai prastas. Paprastai tai netinka dideliems arba tvirtiems baldų mokymosi poreikiams gaminti.

6. Tankio plokštė

Tankio plokštė, dar vadinama medienos plaušų plokšte. Ar medienos pluoštas ar kitas augalinis pluoštas yra žaliavos, naudojant karbamido-formaldehido dervą ar kitą tinkamą klijais, pagamintą iš dirbtinių lentų, atsižvelgiant į jo tankį, yra kitoks, suskirstytas į didelio tankio plokštę, MDF, mažo tankio plokštę. Dėl minkšto smūgio plokštės yra lengvai perdirbamos. Užsienyje tankio plokštė yra geros medienos rūšis baldams gaminti, bet dėl to, kad šalis aukšto lygio lentos yra kelis kartus mažesnė nei tarptautinio standarto, taigi mūsų šalies tankio plokštė, kokybė vis dar lieka patobulintas.

7. Priešgaisrinės apsaugos plokštė

Priešgaisrinės apsaugos plokštė - pagrindinė žaliava - silicio medžiaga arba kalcis, iš kurios pluošto medžiagos, lengvas užpildas ir rišiklis procentais, ir cheminių priedų mišinys po dekoratyvinių plokščių autoklavinės technologijos. Tai naujos rūšies medžiaga, kuri vis dažniau naudojama ir naudojama ne tik dėl gaisrų prevencijos veiksnio. Priešgaisrinės apsaugos plokštės konstrukcija yra aukštesnė, nei reikalaujama, kad klijavimo klijai, kokybė yra geresnė, priešgaisrinės apsaugos plokštė yra brangesnė nei papuošimų skydas. Gaisro gesinimo plokštės storis paprastai yra 0,8 mm, 1 mm ir 1,2 mm.