Kas yra ekologiškų medienos sienų plokščių apibrėžimas

- Aug 18, 2018-

Koks ekologiškų medinių sienų plokščių apibrėžimas?

Išbandžius profesionalių kontrolės skyrių, jis turi be dažų, aplinkos apsaugos, antipireno savybių, atsparus vandeniui, anti-antikūnas ir antikorozines savybes. Ekologiškos medienos aplinkos apsaugos ekologinės sienų plokštės serijos gaminiai turi didelį šilumos izoliacijos efektą aukšta temperatūra sezono metu, užkirsti kelią šilumos difuzijai žemos temperatūros sezono metu ir pagerinti konstrukciją. Naudojimo efektyvumas ir objekto patogumas taip pat padidina pastato išorinį grožį ir yra plačiai naudojamas dideliuose pastatuose ir išorinėse vilų sienose. Ekologiško medžio sienų skydų serija pristato europietiško ir amerikietiško stiliaus dizainą ir palaipsniui veda miesto aplinkosaugos, mados, žaliųjų namų tendencijas.

Privalumai: Wallboard serijos gaminiai dekoruoti gražiais įgaubtais ir išgaubtais geometriniais efektais bei šiltu ir natūraliu medienos giminingumu, kad užkariavo kiekvieną pirkėją, kuris pirmą kartą susidūrė su ekologine mediena. Rinkoje yra keletas panašių produktų. . Ši serija yra tarptautiniu mastu pirmaujanti dekoratyvinio efekto, medinės tekstūros, montavimo ir apdirbimo paprastumo, atsparumo vandeniui, atsparumo karščiui, antipireno, anti-senėjimo, aplinkosaugos ir tt srityse, o dauguma konkurentų yra apdailos būdu. Paviršiaus apdorojimo būdai, tokie kaip medienos grūdų popierius, yra pagaminti iš medžio miltelių ir klijų (pvz., Klijų), todėl jų produktai yra nuobodūs, trūksta medienos tekstūros, lengvai išnyks ir negali būti naudojami drėgnoje aplinkoje ir patiems gaminiams. Sudėtyje yra trūkumų, tokių kaip kūno kenksmingi ingredientai. Šie trūkumai nėra ekologiškoje medienoje. Todėl šio ekologiškų medienos produktų serijos konkurencinis pranašumas rinkoje yra gana akivaizdus.

Montavimo ypatybės: ši produktų serija gali būti įdiegta pagal asmenines nuostatas, tokias kaip horizontali, vertikali, įstrižainė ir kt. Paprastai rekomenduojama pastatyti vertikaliai, nes šviesa, patenkanti į kambarį iš lango, yra horizontali, o tamsi pusė vertikalumas bus akivaizdesnis. Jis gali pabrėžti stereo efektą, o vertikalus įrenginys gali sumažinti dulkių kaupimąsi ir palengvinti valymą. Šios serijos gaminiai yra visi lizdo tipo dizainai, o skirtingų tos pačios serijos produktų serijos lizdai yra universalus dizainas, o tai reiškia, kad skirtingi gaminių stiliai gali būti naudojami kartu, siekiant suteikti daugiau dizainerio vaizduotės individualizuotas dizainas. . Kadangi tai yra lizdo konstrukcija, reikia įdėti adatą į lizdo padėtį, tada įdėkite ją, kad padengtumėte nagų angą ir pašalintumėte pelenus. Be to, perdirbimo metodas yra toks pats kaip ir medžio masyvo. Jį galima pjauti, prikalti ir būti suplanuota. Tai nereikia dažyti. Jis gali būti įdiegtas iš karto. Paprastai medienos gamintojai gali būti lengvai montuojami. Supažindintas darbuotojas gali įdiegti šimtus kvadratinių metrų per dieną.


Huzhou Tuobang Import And Export Co, Ltd

Adresas: ROOM305, No.13Building, Shanshuihuafu, Changxing Road, Huzhou, Zhejiang, China

Tel: + 86-572-2105696

Faksas: + 86-572-2105696

Kontaktai: Joyce Zhu +8613665722400

El. Paštas: irenepan@zjhuakaiwood.com