Kuo skiriasi ekologiškos medienos sienų plokštės ir medžio masyvo sienos plokštės?

- Aug 06, 2019-

O kaip ekologiškos medinių sienų plokštės?

1. Ekologiška medžio dailylentė yra tokia medžiaga, kurioje nėra kenksmingų medžiagų, tokių kaip formaldehidas ir švinas. Jis gali būti perdirbamas ir atitinka šiuolaikinės socialinės plėtros reikalavimus.

2, ekologiškos medienos sienų plokštės turi skirtingą stilių, įvairias spalvas, kad atitiktų daugumos vartotojų poreikius.

3, ekologiška medinė sienų plokštė pasižymi geromis vandeniui, atspari drėgmei ir antipireninėmis savybėmis, gali būti naudojama namų aplinkoje ar kitose komercinėse vietose.

4. Pati ekologiška medžio dailylentės medžiaga pasižymi garso sugerties ir energijos taupymo savybėmis, be to, ji turi vaizdinį ir lytėjimo pojūtį.

5, ekologiškos medinės sienų plokštės nėra linkusios į įtrūkimus, deformacijas ir kitus reiškinius, jas lengva valyti namų aplinkoje, bet taip pat lengva prižiūrėti.

Skirtumas tarp ekologiškų medienos sienų plokščių ir medžio masyvo

Dėl savo unikalių savybių, nors jis taip pat turi trūkumų, tokių kaip blogas matmenų stabilumas, prastas atsparumas korozijai ir degumas, jis vis dar yra mėgstamas žmonių, ypač esant tiesioginiam žmonių sąlyčiui, pavyzdžiui, durims, langams ir baldams. Produktai dažnai tampa pirmuoju pasirinkimu. Ekologiškos medienos sienų plokštės apibūdina gaminio medžiagą kaip medieną, taigi, žemiau pateiktos dalys atspindi ekologiškos medienos sienų plokštės vertę, palyginti su kieta mediena.