Koks skirtumas tarp bendrojo fono skydelio ir integruoto sienų skydo

- Feb 23, 2019-

Koks skirtumas tarp bendrosios foninės plokštės ir integruotos sienų plokštės?

Bendra foninė sienų plokštė labai išaugo namų statybinių medžiagų pramonėje, o tradicinių dekoratyvinių medžiagų pašalinimas tapo pirmuoju pasirinkimu žmonėms, norintiems papuošti aplinką. Tačiau daugelis galutinių vartotojų pajus, kad „tai nėra integruota siena“, kai jie pirmą kartą liečiasi su bendrąja fono sienele. Ar bendras fono sieninis skydas ir integruota siena yra tas pats? Koks skirtumas? Akivaizdu, kad bendra foninė sienų plokštė ir integruotas sienų paviršius nėra dalykas, tada analizuosime skirtumą tarp šių dviejų.

Kas yra integruota siena?

Šiuo metu integruotas sienos paviršius rinkoje yra daugiausia bambuko medienos pluoštas, kuris yra vienas iš populiariausių naujų medžiagų ir pasižymi lengvo svorio, atsparumo vandeniui, atsparumo drėgmei, atsparumo dilimui ir atsparumo trinčiai privalumams. Kadangi integruota siena yra vientisa dalis, ji nėra labai patogi transportuojant, o integruotas sieninis paviršius yra pagamintas iš metalo. Nesunkiai subraižyti, kai jis liečiasi su aštriais objektais, o pėdsakai yra akivaizdūs ir sunkiai atkuriami. Be to, tai yra apdailos proceso medžiagos. Kadangi bendra užimtumo sritis yra didelė, bendras mažas dydis netinka integruotam sienų paviršiui, o didelės kainos nėra geros.

Kokia yra bendroji fono plokštė?

Bendra foninė sienų plokštė, taip pat žinoma kaip kieto medžio dailylentė, gali pakeisti tradicinę medinę sieninę sijoną ir pakeisti sienos medžiagas, tokias kaip tapetai ir sienų plytelės. Tai naujo tipo sienų apdailos medžiaga, pagaminta iš daugiasluoksnės masyvios medienos pagrindo, naudojant aukštos temperatūros dengimo procesą. Po apdorojimo paviršius yra įvairių spalvų, pavyzdžiui, medžio imitacija. Jis turi stiprų kietumą, triukšmo mažinimą, šilumos izoliaciją ir dekoratyvinį efektą. Ir tt, šiuo metu naudojamų namų baldų, įrankių naudojimas yra gana platus.


Kietosios medienos dailylentės gali būti sujungtos su minkšta sienelėmis, raižytu kietu krepšiu, siuvinėjimu, rankomis dažytomis imitacijomis, tapetais, sienų audiniu, diatominiu purvu ir kitais fono elementais, kad būtų sukurta bendra fono sienelė, kad derinys būtų geresnis nei vienas produktas . Dėl dekoravimo jis turi geresnę integraciją ir trijų dimensijų. Galima kontroliuoti plokščią formą ir svarbią formą. Jis gali suteikti vartotojams galimybę pritaikyti nuo vienos sienos apdailos iki visos namų sienos. Jis sprendžia viso namo pritaikymo ir aplinkos apsaugos problemą. Galima pasiekti iš karto.

Trumpai tariant, pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų yra medžiaga. Bendra foninė sienų plokštė yra tikra mediena, o integruota siena pagaminta iš bambuko pluošto miltelių. Kalbant apie vystymąsi, kieto medžio dailylentės turi ilgesnę istoriją nei integruota sienų plėtra, o vystymosi dėmesys tarp šių dviejų yra skirtingas. Be sienos paviršiaus apsaugos, bendra foninė sienų plokštė taip pat yra labai galinga. Tai dekoravimo ir praktinio naudojimo derinys. Abi negalima palyginti!


Huzhou Tuobang importo ir eksporto Co, Ltd

Adresas: ROOM305, Nr.13Pastatai, Shanshuihuafu, Changxing Road, Huzhou, Zhejiang, China

Tel: + 86-572-2105696

Faksas: + 86-572-2105696

Kontaktas: Joyce Zhu +8613665722400

El. Paštas: irenepan@zjhuakaiwood.com