Kai vonios kambarys atitinka šias sienų apdailos medžiagas, stilius skiriasi iš karto!

- Aug 18, 2018-

Kai vonios kambarys atitinka šias sienų apdailos medžiagas, stilius yra skirtingas iš karto!

Kokias alternatyvias vonios sienų dangas jūs galėtumėte paminėti ne tik iš keraminių plytelių? Vonios apdailoje retai vertiname vonios sienų apdailą, dažniausiai plytelę ir dažus renkamės praktiniam naudojimui, tačiau vienodo sienų apdaila, atrodo, nėra akių traukianti, tada kaip padaryti, kad vonios sienų apdaila būtų spalvingesnė ? ? Pažiūrėkime.


1, vonios spintelė

Be to, gyvenamajame kambaryje, miegamajame ir studijoje, tapetų apdaila vonioje tampa vis įprasta. Tapetai su ryškiais rašmenimis gali būti lengvai supjaustyti į vonios puošmena, kuri ne tik praturtina vonios kambario spalvą, bet ir suteikia vonios kambariui įdomus įdomus vietas. , labai pagerina vonios kambario gyvybingumą ir gyvybingumą.


Dėl vonios šlapios aplinkos reikia įsitikinti, kad tapetai nėra permirkti. Tokiu atveju jums nereikės didelio masto tapetų naudoti vonios kambaryje.


2, vonios puošmenos

Vonios kambarys yra atskirtas nuo likusio namo, todėl jie gali būti visiškai kitokio stiliaus, todėl jie yra juokingi ir gyvybingi. Čia, naudojant slenksnių lubų savybes, didžioji sieninė danga tampa viso vonios kambario akcentu, o gyvybingų personažų portretai tampa dar individualesni. Galite nusipirkti tokį lipduką arba, jei turite galimybę, taip pat galite pasidaryti save, bet akriliniai dažai gali atsispirti drėgnoje vonios kambario aplinkoje.


Įdiekite tokį augalinę sieną vonioje, leiskite būti gamtoje, o drėgnoje aplinkoje puikiai tinka daugeliui augalų, todėl unikalus sienų apdaila tikrai pagyvins žmones ir tokie augalai. Siena yra ne tik gražus, bet ir labai praktinis oro valytuvas, kad jūs galite pajusti gamtos žavesį neišeinant. Jei pasirinksite augalų sieną, stenkitės, kad kitas dekoravimas vonios kambaryje būtų kuo paprastesnis, kad nebūtų pakenkta aplinkai.


4, vonios medžio dailylentės


Dažytos sienų plokštės leidžia erdvę atrodyti puikus ir elegantiškas, su kaimo namu atmosfera, bet turi būti dažytos danga, kuri nėra pažeista drėgmės, riebi dažai yra geriausias.


Čia pilka žalia spalva prideda minkštą spalvą į šviesą kambarį ir slepia didžiulę atmintinę. Jei turite aklą, apsvarstykite jo lentynėlę ir pridedant medines duris į priekį, kad sukurtumėte šį išvaizdą, o kitos plokštės aplink sieną taip pat gali naudoti plokštes, kad padidintumėte sanglaudą.


5, vonios medienos sienų plokštės


Tarp daugelio sienų apdailos medžiagų mediena yra neabejotinai ekologiškesnė ir madinga. Čia sklandžiai ir netgi mediena yra geriausias šiuolaikinės šalies medinio namo stiliaus įkūnijimas. Medienos gaminiai visada suteikia žmonėms natūralų gamtos grožį. Vonios kambario dekoracijoje pasirinkite kiek įmanoma mažesnius medienos gabalus, kad išvaizda atrodytų sklandžiai ir suteiktų jūsų vonios kambariui komfortą ir šilumą.


Huzhou Tuobang Import And Export Co, Ltd

Adresas: ROOM305, No.13Building, Shanshuihuafu, Changxing Road, Huzhou, Zhejiang, China

Tel: + 86-572-2105696

Faksas: + 86-572-2105696

Kontaktai: Joyce Zhu +8613665722400

El. Paštas: irenepan@zjhuakaiwood.com