Kodėl medžio masyvo sienų plokštė yra geresnė nei integruota siena?

- Jul 18, 2020-

Kodėl medžio masyvo sienų plokštė yra geresnė nei integruota siena?

Anksčiau visi naudojo sienų dažus ar tapetus dekoruodami namą. Nors šios medžiagos turi privalumų, jie taip pat turi daug problemų. Siekiant patenkinti aukšto lygio gyvenimo namuose gerinimo reikalavimus,medžio masyvo sienų plokštėspastaraisiais metais buvo pateikti į rinką, ir kai tik jie buvo pradėti, jiems buvo teikiama pirmenybė vartotojams. Tad kodėl medžio masyvo sienų plokštės yra toks populiarus? Susipažinkime kartu.


1. Medžio masyvo sienų plokštės yra ekologiškesnės

Šiandien kiekvienas turi aukštus reikalavimus aplinkos apsaugos kambaryje. Tradicinės medžiagos neišvengiamai yra formaldehido, ir medžio masyvo sienoje yra labai natūralus ir ekologiškas. Jis pagamintas iš natūralių ir ekologiškų medinių medžiagų ir neturi skonio, kai įdiegta. Medžio masyvo sienoje išsprendžia apdailos medžiagų ir lakiųjų dažų kvapo ilgą laiką laiko problemą.


2.Medžio masyvo sienų plokštėsyra šiltesnis

Iš medžio masyvo sienos lenta yra blogas laidininkas, o kambarys su sienomis bus šiltas žiemą ir vėsus vasarą. Be to, medžio masyvo sienų plokštės turi stiprų absorbcijos poveikį ultravioletinei ir radiacijai, o medinės medžiagos gali išsklaidyti šviesą, kuri turi didelį poveikį mažinant akių nuovargį ir žalą.


3. Medžio masyvo sieninė plokštė gali pagerinti miego kokybę

Miesto gyvenimas yra neįprastai triukšmingas, žmonės dažnai nerimauja dėl triukšmo, o žmonių, negalinčių miegoti, skaičius palaipsniui didėja. Medžio masyvo sienų plokščių naudojimas gali veiksmingai sumažinti triukšmą 29 decibelais ir labai pagerinti miego kokybę.


4.Medžio masyvo sienų plokštėsgali sausinti ir išvengti drėgmės

Medžio masyvo sienoje yra sausinimo funkcija, drėgmei atspari ir oro kondicionavimas. Taip yra todėl, kad mediena gali reguliuoti drėgmę ore per savo kvėpavimą ir sumažinti savo kūno nuovargį. Pagal statistiką, žmonės, kurie gyvena kambaryje su medinėmis sienų plokštėmis ilgą laiką turės daugiau nei pusę fengshi ligos rizikos nei kambaryje be sienų plokščių.


5. Medžio masyvo sienų plokštės gali būti pritaikytos

Medžio masyvo sienų plokštės labai gerai išsprendžia sienų apdailos problemą. Ji ne tik turi tradicinių sienų apdailos medžiagų privalumus, bet taip pat individualų medžio masyvo sienų plokštės gali būti ne tik suprojektuoti ir pritaikyti pagal svetainės dydį, bet taip pat gali būti integruota su interjero Bendras apdailos stilius yra vienodas, ir visas namas yra visiškai įrengtas, paruoštas gyventi