Kodėl medžio masyvo Wallboard Populiarus? Kokie yra medžio masyvo sienų plokštės privalumai

- Jun 06, 2020-

Kodėl medžio masyvo sieninės populiarus? Kokie yra medžio masyvo sienų plokštės privalumai

Anksčiau žmonės dažnai naudojami sienų dažai ar tapetai papuošti sienas. Nors šios medžiagos turi daug privalumų, taip pat yra daug problemų. Siekiant patenkinti žmonių aukšto lygio namų tobulinimo reikalavimus, medžio masyvo sienų plokštės buvo pradėtos rinkoje pastaraisiais metais, ir jie buvo palankūs vartotojams, kai jie yra pradėti. Tad kodėl medžio masyvo sienų plokštės yra toks populiarus? Kokie yra pirkimo įgūdžiai medžio masyvo sienoje? Šiame straipsnyje, aš pasidalinti šiais klausimais su jumis, laukiame padėti draugams reikia.


Kodėl yra populiarus medžio masyvo sienų plokštės?

Šiandien kiekvienas turi aukštus reikalavimus aplinkos apsaugos kambaryje. Tradicinės medžiagos neišvengiamai yra formaldehido. Medžio masyvo sieninė plokštė yra labai natūralus ir ekologiškas. Jis pagamintas iš natūralių ir ekologiškų medinių medžiagų ir neturi skonio, kai įdiegta. Medžio masyvo sienoje išsprendžia apdailos medžiagų ir lakiųjų dažų kvapo ilgą laiką laiko problemą.


Kodėl medžio masyvo sienų plokštės yra populiarus 2

Kambarys yra prieglobstis žmonėms pailsėti, kai jie yra pavargę, todėl kiekvienas tikisi, kad apdaila graži ir patogi. Medžio masyvo sienų plokštė tiesiog atitinka šį žmonių poreikį. Iš medžio masyvo sienos plokštės lenta yra prastas laidininkas, o kambarys naudojant sieną bus šiltas žiemą ir vėsioje vasarą. Nacionalinio autoritetingo departamento išbandytas šilumos izoliacijos efektyvumas viršija esamus nacionalinius standartus, o temperatūros skirtumas tarp montavimo patalpos ir įprastos montavimo patalpos yra 7 laipsniai; palyginti su dažais, jis yra 10 laipsnių skiriasi, pasiekti akivaizdžių energijos taupymo poveikį. Be to, medžio masyvo sienų plokštės turi stiprų absorbcijos poveikį ultravioletinei ir radiacijai, o medinės medžiagos gali išsklaidyti šviesą, kuri turi didelį poveikį mažinant akių nuovargį ir žalą.


Kodėl medžio masyvo sienų plokštės yra populiarus trys

Miesto gyvenimas yra neįprastai triukšmingas, žmonės dažnai nerimauja dėl triukšmo, o žmonių su nemiga skaičius palaipsniui didėja. Jei turite panašių rūpesčių, galite taip pat pasirinkti medžio masyvo sieną dekoravimo metu. Jis gamina puikus difuzinis atspindys garso, efektyviai buferiai sunkiųjų boso poveikį, ir pati medžiaga sugeria blogų garso bangų gerai, todėl formavimo puikią erdvę Trijų lygių triukšmo mažinimo funkcija labai pagerina miego kokybę per trečdalį gyvenimo.


Kodėl medžio masyvo sienų plokštės yra populiarus keturi

Pavasarį ore yra per daug drėgmės, o žiemą oras yra per sausas. Šios sezoninės problemos turi įtakos žmonių gyvenimo kokybei. Ir jei pasirinksite medžio masyvo sienų plokštės, kai dekoravimo, šios problemos gali būti lengvai išspręsta. Medžio masyvo sienoje yra sausinimo funkcija, drėgmei atspari ir oro kondicionavimas. Taip yra todėl, kad mediena gali reguliuoti drėgmę ore per savo kvėpavimą ir sumažinti savo kūno nuovargį. Po bandymų autoritetingų organizacijų, žmonės, gyvenantys kambariuose su medinėmis sienų plokštės ilgą laiką turės 50% mažesnę tikimybę kenčia nuo reumato nei kambariai be sienų plokštės.

Kodėl medžio masyvo sienų plokštės yra populiarus penki

Nors tradicinės sienų medžiagos turi daug privalumų, jų trūkumai taip pat yra akivaizdūs. Kalbant apie keraminių plytelių sienos, ji suteikia žmonėms labai šaltas jausmas; o tapetai sienos yra gražus, bet tarnavimo laikas yra ne ilgas. Medžio masyvo sienos plokštė labai gerai išsprendžia sienų apdailos problemą. Ji ne tik turi tradicinių sienų apdailos medžiagų privalumus, bet ir specialiai pagaminti mediniai sienų plokštės gali būti ne tik suprojektuoti ir pritaikyti pagal svetainės dydį, bet taip pat gali būti derinamas su Bendras interjero dekoravimo stilius yra vieningas, kartu su meninio dizaino ir išskirtinį meistriškumą, gali sukurti unikalų ir skoningą namų erdvę jums.