Medienos plokščių priežiūra

- Feb 03, 2018-


Pirmiausia nuvalykite medines dureles. Žinoma, mes visada turėtume atkreipti dėmesį į medines duris, kad nebūtų dažytos medinės durys. Jei prie medinių durų atsiranda dulkių, medines duris nuvalykite minkštu skudurėliu. Venkite vandens negali būti per daug. Kietą audinį lengva palikti nulio ant medinių durų paviršiaus, mes neturėtume naudoti. Atsparūs dėmėms, mes galime naudoti neutralų ploviklio kremą, kuris nuvalys.

Antra, medinė durų rankena negali pakabinti sunkių daiktų, kad nebūtų pažeistos medinės durys. Tuo pačiu metu medines duris taip pat reikia pjauti, kad išvengtumėte stalo įrankių, prikaustytų. Atidarykite dureles, kad uždarytumėte maitinimo elementą, jis negali būti per didelis, kad nebūtų pakenkta medinėms durims, kad sumažintumėte medinių durų tarnavimo laiką.

Trečia, nedėkite daiktų į duris, atidarykite duris, kad atidarytumėte duris, kai daiktai sukels kampinį medžiagos pažeidimą arba išblukins. Rasti apdailos įmonės apdaila taip pat turi būti atsargūs, renovacijos darbuotojai netyčia sugadina medines duris.

Ketvirta, atkreipkite dėmesį į spynų naudojimą. Atidarykite duris, kad atkreiptumėte dėmesį į intensyvumą, ne per daug jėgos. Nenaudokite drėgnų rankų, kad atidarytumėte duris.

Penkta, atkreipkite dėmesį į aparatinės įrangos priedus, jei nustatote, kad durų spyna yra laisva, mes turėtume nedelsiant priveržti durų užraktą, reguliariai prižiūrint, gali būti užtikrinta, kad durų spyna būtų patvaresnė ir daugiau apsaugotų mūsų saugumą.

Šešta, norint išlaikyti patalpų drėgmę ir temperatūrą, oras yra drėgnas, mes turėtume visada išlaikyti ventiliaciją, kad dėl oro deformacijos oro drėgmės nebūtų apsaugotos nuo medinių durų, taip pat metalinės dalys gali rūdyti. Temperatūros aplinka yra pernelyg prasta, tačiau taip pat lengvai deformuojamos medinės durys.