3D plytelių plytelės

2017 dešimties žvaigždžių 3D "Teak Wall" plokštės. Mes specializuojamės medinių sienų dailylentės gamyboje jau 5 metus. Mes tiekiame didelę panelių įvairovę daugiau nei 20 šalių. Rasite geriausius produktus ir paslaugas iš mūsų.
Pokalbis dabar

Informacija apie


3D plytelių plytelės


Norėdami, kad namuose būtų šiltas, gamtos medis visada yra pirmasis pasirinkimas. Dėl šios savybės medienos sienų plokštės taip skiriasi nuo kitų medžiagų sienų apdailai. 3D "Teak Wall Panels" gaminamas tikmedžio medžio drožlių lapais, o vartotojams paprasčiausias būdas sukurti medžio akcento sieną.

3D plytelių plytelės (6) 17.jpg

Jei norite klijuoti medžio kvadratus ar plokštes ant kraštų ar užpakalinės plokštės, kad padarytumėte didesnio dydžio plokštes, žmonės gali įdiegti "3D Teak Wall Panels" patys paprastais įrankiais.

3D plytelių plytelės (7) .jpg

Mūsų gamykloje nuo 2012 m. Užtrunka daugiau nei 3 metus, kad masyviame gaminyje būtų sukurtas gražus ir stabilus 3D "Teak Wall" plokščių skydas. Norint išbandyti ir pasirinkti geriausią kliją, gaminti plieno formą, o ne faneros pelėsių, kad būtų galima tiksliau išmatuoti, išbandyti geriausią pakuotę sandėliavimui ir transportavimui, mes dirbame kiekvienu aspektu, kad užtikrintume kokybę.

Dabar Pažiūrėkime, kas yra skydas:

blob.png

Prekių aprašymai ir išskirtinės ypatybės 3D plytelių plyteles

● "Real Wood" skydas, puikus paviršiaus jutiklis ir nebrangi kaina

● Lengva išspręsti

3D antique wood wall paneling (8) .jpg

● FSC gali būti tiekiama, atsivežusi mediena, kad pasiektų tobulą

3D antique wood wall paneling (9) .jpg

● Aplinkos apsauga su teisinėmis CARB, F4 žvaigždutėmis, VOC sertifikatas

● Puikus dizainas, protingas gamybos būdas, geros kokybės

3D antique wood wall paneling (13) .jpg

Su "Wood Thermal Modification" gydymu, "3D Teak Wall Panels" yra   80% daugiau negu negydytų.

3D antique wood wall paneling (14) .jpg

● Taip pat gali būti pateiktas pagal užsakymą pagamintas sprendimas

 

Pakavimas ir pakrovimas

Kartoninė pakuotė su standartine balta arba ruda pakuotė ir dėžutės etiketė

 

3D antique wood wall paneling (15) .jpg

blob.png

Paketas D etail :


blob.png

Galutinis konteinerių įkėlimas :

 

3D antique wood wall paneling (18) .jpg

blob.png

DUK

Kaip veikia šių plokščių rinka?

2012 m. Mes pradėjome gaminti medinių sienų plokštes su Kanados klientu, o nuo to laiko mes tiekiame į Šiaurės Ameriką su stabiliai išaugusiomis spalvomis. Dabar mes tiekiame įvairias šalis ir teritorijas, išskyrus Šiaurės Ameriką, pvz., Argentiną, Čilę, Japoniją, Korėją, Prancūziją, Vokietiją, Didžiąją Britaniją.

Kur yra tavo gamykla?

Mes esame Deqing, Huzhou, Zhejiang provincijoje, kuri yra labai arti Hangzhou. Mes esame Kinijos rytų grindų apdirbimo centre, kuris yra didžiausias. Prekės paprastai eksportuojamos iš Šanchajaus uosto. Arba ji gali būti pristatyta į jūsų nurodytą vietą kitame Kinijos mieste konteinerių konsolidavimui.

Kokia yra jūsų pagrindinė technologija?

Mes esame medienos apdirbimo gamykla, turinti technologijas ir mašinas nuo proceso iki inžinerinių grindų gamybos. Mediena natūraliai sutampa ir plečiasi, keičiant drėgmę ir temperatūrą aplinkoje. Taigi, kaip padaryti jį stabilesnį ir mažiau iškraipyti, yra svarbiausia tema, norint gauti sėkmingą medienos gaminį. Medienos stabilumo apdorojimas yra pagrindinė mūsų gamyklos technologija. Yra visi komplektai medienos kondicionavimo įrenginiai: nuosekli džiovinimo mašina, džiovinimo krosnis, vakuuminė džiovinimo krosnis, termiškai modifikuojama krosnys. Mes taip pat teikiame daugelio kaimynų fabrikų gamybai skirtas medienos apdirbimo paslaugas.


Hot Tags: 3D tiko sienų plokštės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla

Tyrimo

You Might Also Like