Nulupkite ir pritvirtinkite medinę televizoriaus fono sieną

„Televizoriaus žievelės ir lazdelės“ fono siena yra žinoma kaip pati kūrybingiausia koncepcijos juosta. Siekdami ilgalaikio bendradarbiavimo su klientais, mes tiekėme stabiliausias nulupamų lentų plokšteles gamyklinėmis tiesioginėmis kainomis ir suteikėme puikias paslaugas.

Informacija apie

Nulupkite ir pritvirtinkite medinę televizoriaus fono sieną


201802021910583133663 (001)


Medienos sienelių, naudojamų žievelėmis ir klijuotėmis, plokštė dabar pirmauja greito montavimo rinkoje. Mes ne pirmi pristatėme jį į gamybą, tačiau mes praleidome maždaug 3 metus, kad jis kuo mažiau susitrauktų ir išsiplėstų, su minos iškraipymais.

Mūsų pagrindinė technologija, leidžianti „Quickwood Panel“ padaryti tokią stabilią. Pridedamas terminis modifikavimas ir valgomoji derva.Pardavimo taškai, kuriuos turite žinoti


Nulupkite, priklijuokite ir padarykite! Baigti „Funkcijų sieną“ per 1 valandą.

Stipri lipni juosta. Būkite ant sienos mažiausiai 6 metus.

Sveika šeimai, be LOJ.

Gerai apdorota tikro medžio plokštė, mažiausiai lenkianti ir iškraipanti.

Lengva ir lengva pakabinti, per kurjerį ir gabenti. 2 kv.m, tik 5kg.

Įvairios spalvos ir stiliai, skirti jūsų brangiems namams.

Didelio konteinerio pakrovimas.
Rinkodaros palaikymasNulupkite ir priklijuokite „pasidaryk pats“ padėklų galvūgalį (3) .jpg


1

2DUK


Kaip jūs kontroliuojate skirtingų partijų spalvų skirtumus?

Spalvų konsistencija yra labai svarbi nuolatiniams pardavimams ir mes turime griežtus standartus nuo medžiagų pirkimo iki dažymo, kad įsitikintume spalvų konsistencija. Atsižvelgiant į tai, kad mediena yra natūrali ir spalvos bus skirtingos net toje pačioje partijoje, gamykloje turime spalvų pavyzdžius ir nustatome kiekvienos siuntos spalvų diapazoną.


Kokios rūšies medieną naudojate? ar yra mazgų ant plokščių?

Mes naudojame mišrios rūšies medieną, „Quickwood“ turi natūraliai būdingų savybių, įskaitant, bet neapsiribojant, spalvų kitimą, mazgus (ne atvirus mazgus), skirtingą paviršiaus tekstūrą. Šios savybės yra norimas natūralios medžiagos rezultatas. Jei konkrečios charakteristikos nepageidaujama, prieš montuojant ją galima paprasčiausiai iškirpti.


Ar tai tinkama vidaus aplinkai?

Vis daugiau žmonių nerimauja dėl aplinkos ir sveikatos problemų. Mūsų skydeliai buvo išlaikyti LOJ testą, kuris patikrino 35 pavojingų medžiagų išsiskyrimą iš plokščių, tai reiškia, kad plokštės yra saugi apdailos medžiaga patalpoms, neapima formaldehido, benzeno ir pan.


Ar jūsų mediena gali būti naudojama drėgnoje aplinkoje? Mūsų šalis yra netoli jūros, kurioje yra daug drėgmės.

Tai gali gerai veikti pakrančių miestuose. Pirma, mes ją gamindami pakoreguosime medienos drėgnumą atsižvelgdami į jūsų šalies drėgną aplinką, pavyzdžiui, Vakarų ir Rytų pakrantėse medienos drėgnis skiriasi nuo aklimatizacijos. Antra, prieš montuodami, išpakuokite kartoninę dėžę ir leiskite plokštėms bent 72 valandas ramiai atsigulti dėžėje kambario temperatūroje, kad būtų galima aklimatizuotis. Šie du patarimai padės medienai gerai dirbti skirtingoje aplinkojeKaip atrodo ši panelė? Toliau pateiksime daugiau informacijos:Nulupkite ir priklijuokite „pasidaryk pats“ padėklų galvūgalį (2) .jpg


blob.png


Informacija apie pakavimą ir konteinerio pakrovimo duomenys


blob.png

Hot Tags: nulupkite ir klijuokite medinę televizoriaus fono sieną, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla

Tyrimo

You Might Also Like