Reclaimed Barn Medinės sienos plokštės

"Reclaimed Barn Wood" sienų plokštės yra pagamintos tikros pakartotinės medienos, o ne išgelbėti medienos ruošos. Būdama jauna kariuomenės medienos pramonės šaka Kinijoje, mes susirūpinome daugiau apie ribotą naujai pjautinės medienos išteklių skaičių ir aktyviai dalyvaujame "Žaliosios pasaulies" veiksmuose, siekdami suteikti antrą gyvenimo būdą atnaujintą medieną naujoviško dizaino ir protingo darbo dėka.
Pokalbis dabar

Informacija apie


Dėl unikalaus medžio išvaizdos, žaliosios bulidingos medžiagos, medienos istorijos ir medienos fizinių savybių, vis dažniau naudojama mediena. "Reclaimed Barn Wood" sienos plokštės gerai peržiūri charakterius, tuo tarpu greitas diegimo dizainas leidžia žmonėms patiems atsigaivinti atsinaujinančių savybių laikmačių sieneles.


Plačiau apie


blob.png


Mes tikime, kad "Reclaimed Barn Wood" sienos plokštės yra geras pradžia mūsų dizaino ir gamybos atgaivintos medienos amatų kelionei.

Patarimai, kurie jums gali būti įdomūs

Kokios naudos yra naudojant panaudotą medieną?


Naudotos regeneruotos medienos nauda aplinkai

Jūs tikriausiai gana daug jau žinote, kad per miškingumas reiškia, kad mūsų miškuose, miškuose ir džiunglėse yra mažiau medžių. Taigi svarbu išsaugoti, kas liko. Tai pagaminta iš regeneruoto medžio produktų, nes jie iš esmės perdirbia seną medieną, užkertant kelią tolesniam medžių naikinimui.

Tuo tarpu, kai statyboje naudojama perdirbta mediena, žymiai mažiau medžiagų siunčiama į sąvartynus (o tai savo ruožtu yra atsakinga už aplinkos taršą). Tiesą sakant, neseniai vykusio vyriausybės tyrimo duomenimis, tik vienam procentui statybinių medžiagų naujiems projektams buvo panaudotos panaudotos medžiagos. Ir problema, susijusi su naujų medžiagų, tokių kaip plastikas, naudojimu, reiškia dar didesnę taršą mūsų ore ir vandenyse.

Miško gyvūnai naudingi, kai naudojama senoji, o ne nauja mediena

Daugelis tvarinių priklauso nuo medžių, kad jie gyventų ir maitintųsi. Paukščiai jungiasi su lapais, o vabzdžiai maitina žievę ir voverės valgo gilius. Per daug medžių ir šie tvariniai gali išnykti iš mūsų parkų ir miškų amžinai.


Hot Tags: perdirbtos medienos sienų plokštės, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla

Tyrimo

You Might Also Like