Reclaimed Wood Accent Wall Living Room

Reclaimed Wood Accent Wall Gyvenamasis kambarys yra pagamintas iš nekilnojamojo perdirbto medžio, o ne išgelbėti medienos ruošos. Būdama jauna kariuomenės medienos pramonės šaka Kinijoje, mes susirūpinome daugiau apie ribotą naujai pjautinės medienos išteklių skaičių ir aktyviai dalyvaujame "Žaliosios pasaulies" veiksmuose, siekdami suteikti antrą gyvenimo būdą atnaujintą medieną naujoviško dizaino ir protingo darbo dėka.

Informacija apie


Dėl unikalaus medžio išvaizdos, žaliosios bulidingos medžiagos, medienos istorijos ir medienos fizinių savybių, vis dažniau naudojama mediena. Reclaimed Wood Accent Wall Living Room puikiai peržiūri charakterius, tuo tarpu greitas montavimo dizainas leidžia žmonėms patiems atsigaivinti atsinaujinančių savybių laikmačių sieną.

详情 图 1 Reclaimed Wood Accent Wall Living Room.jpg

blob.png

Mes tikime, kad "Reclaimed Barn Wood" sienos plokštės yra geras pradžia mūsų dizaino ir gamybos atgaivintos medienos amatų kelionei.

Patarimai, kurie jums gali būti įdomūs

Kodėl regeneruota mediena yra platesnė nei naujesnė mediena

Jei palyginsite senąsias statybas, pavyzdžiui, Viktorijos ir Edvardo laikų namus su modernia medine grindų danga, jūs pastebėsite, kad pastarosios lentos yra daug siauresnės. Taip yra todėl, kad medžiams neleidžiama augti ir pasiekti savo dydžio - dėl to naujesnių grindų dangos nėra tokios didelės, kaip ir regeneruotose grindyse.


Amžius suteikia regeneruotą medieną daugiau stiprumo ir ilgaamžiškumo

Priežastis, kad pagamintos medinės grindys yra stipresnės ir ilgesnės nei grindys, pagamintos iš naujesnės medienos, yra todėl, kad senesnė mediena yra mažiau susiskaidžiusi. Priežastis yra ta, kad ji buvo veikiama karšta ir šalta atmosfera taip ilgai, kad ji jau padarė viską plėsti ir sutvarkyti, jis kada nors ketina daryti. Kitaip tariant, jis jau išdžiūvo ir daugiau nebus. Tai buvo laiko išbandymas, jei tau patinka.

Recrezituotos medienos grūdai taip pat yra daug tankesni nei naujos medienos, o tai taip pat reiškia, kad ji mažesnė.


Reciduota mediena tiesiog atrodo geriau

Kadangi tokiam ilgesnį laiką leidžiama augti, pagamintos medienos žiedai yra platesni, nei jūs rastumėte naujesne mediena. Taip pat bus daugiau mazgų ir kitų įdomių ženklų, kad mediena taptų unikaliu ir žavingu personažu. Ir kalbant apie charakterį, regeneruota mediena turi istoriją, ty savo istoriją ir kuri taip pat daro ją ypatingą.

Taip pat galėsite pridėti ją prie savo šeimos istorijos, nes mediena tęsis, tai reiškia, kad būsimos kartos taip pat galėtų ja pasinaudoti.


Hot Tags: regeneruotas medienos akcentas, sieninė svetainė, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla

Tyrimo

You Might Also Like