Reclaimed Wood Feature Wall Gamintojai

"Reclaimed Wood Feature Wall" pasidaryk pats iš tikro perdirbto medžio, o ne išgelbėti medienos ruošiniai. Būdama jauna kariuomenės medienos pramonės šaka Kinijoje, mes susirūpinome daugiau apie ribotą naujai pjautinės medienos išteklių skaičių ir aktyviai dalyvaujame "Žaliosios pasaulies" veiksmuose, siekdami suteikti antrą gyvenimo būdą atnaujintą medieną naujoviško dizaino ir protingo darbo dėka.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Dėl unikalaus medžio išvaizdos, žaliosios bulidingos medžiagos, medienos istorijos ir medienos fizinių savybių, vis dažniau naudojama mediena. "Reclaimed Wood Feature Wall" "DIY" gerai peržiūri charaktorius, tuo tarpu greitas diegimo dizainas leidžia žmonėms patiems atsigaivinti atsinaujinančių savybių laikmačių sieną.

详情 图 1 Atsigavusios medienos sienos DIY.jpg


blob.png

Mes tikime, kad "Reclaimed Barn Wood" sienos plokštės yra geras pradžia mūsų dizaino ir gamybos atgaivintos medienos amatų kelionei.

Patarimai, kurie jums gali būti įdomūs

Kodėl naudoti regeneruotą medieną?

Be gražaus kaimiško pobūdžio medienos, kuriam reikalinga grąžinta mediena, suteikiama bet kokiam pastatui, moderniam ar tradiciniam, komerciniam ar privačiam pastatui, jo ekologinė nauda yra aiški.

Dėl masinio miškingumo poveikio aplinkai visame pasaulyje padidėjo mūsų supratimas, kaip naudojant panaudotą medieną galima apsaugoti mūsų ateitį.

Kartu su šia socialine atsakomybe siekiama atkurti medienos autentiškumą, kuris pasakoja istoriją ir istoriją. Jūsų virtuvės grindys galėjo būti sienos iš Prancūzijos geležinkelio stoties arba jūsų biuro sienos apklijuotos sijos iš svirno ar sandėlio.


Ar svarbu išgaunamo medžio šaltinis ir amžius?

Yra įvairių rūšių regeneruotos medienos, visos iš skirtingų laikotarpių ir fonų. Renkantis medieną (tai ką mes darome jūsų vardu), svarbu atsižvelgti į šiuos dalykus:

Mediena - užterštumas, cheminis užterštumas ir ilgaamžiškumas yra visi veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti.

Kiekis - užsisakius perdirbtą medieną, būtina patikrinti pristatymo datą turimų medienos kiekį. Atsižvelgiant į tai, kad mediena yra regeneruota, projekte gali būti nepakankamai užsakyta partija. Kitoje partijoje bus skirtingos medienos.

Amžius - regeneruota mediena gali svyruoti nuo 1 iki daugiau kaip 400 metų amžiaus. Specifikacija yra svarbi - iš kur ji ateina ir kiek ji yra.


Naudota regeneruota mediena

Išrašytas medinis grindų arba sienų apmušimas daro pareiškimą. Taip pat parodant nepriekaištingą skonį ir meilę medžio apdailai ir apdailai, tai parodo, kad esate įsipareigojęs aplinkosaugos klausimais.

Medžiaga, naudojama kaip gyvenamieji, tiek komerciniai, yra naudojama. Jis gali būti naudojamas tiek interjerui, tiek išorėje, kaip grindys, baldai ar apmušalai.Hot Tags: pagaminta mediena, sienos diy, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla

Tyrimo

You Might Also Like